KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15769041
nr 1576 9041
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Kustlandskap. Signerad, daterad 1947. Akvarell. Bladets mått: 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 52x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:29:01
6/11 15:15:04
250 kr
6/11 20:24:01
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers